One-time login (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Name
ca: Nom

en: Mail
ca: Correu

en: Expiry
ca: Expiració

en: One-time login URL
ca: URL de l'inici de sessió per un sol cop
