One-time login (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Mail
hu: Levél

en: One-time login URL
hu: Egyszeri belépés webcíme
