One-time login (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Mail
uk: Пошта

en: Expiry
uk: Закінчується

en: One-time login URL
uk: Одноразовий URL для входу
