One-time login (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Status
fr: État

en: Name
fr: Nom

en: Mail
fr: Courriel

en: Expiry
fr: Date d'expiration

en: One-time login URL
fr: URL de connexion à usage unique
