One-time login (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Name
ja: 名前

en: Mail
ja: メール

en: UID
ja: ユーザーID

en: One-time login URL
ja: ワンタイムログインURL
