One-time login (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Name
sk: Názov

en: Mail
sk: Pošta

en: action
sk: akcia

en: One-time login URL
sk: Jednorazová adresa URL na prihlásenie
