One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: user
es: usuario

en: User
es: Usuario

en: Authentication
es: Autentificación

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
es: Ha intentado utilizar un inicio de sesión único en una cuenta que ha sido bloqueada.

en: Redirect path
es: Ruta de redirección
