One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
fi: Yritit käyttää kertakäyttöistä kirjautumista suljetun tilin kohdalla.

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku
