One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: user
id: anggota

en: User
id: Pengguna

en: Authentication
id: Autentikasi

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
id: Anda mencoba menggunakan link login satu kali ini yang sudah diblokir.

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan
