One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: user
it: utente

en: User
it: Utente

en: Authentication
it: Autenticazione

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
it: Hai provato ad usare un accesso valido una volta sola per un account che è stato bloccato.

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento
