One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: User
pl: Użytkownik

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
pl: Podjęto próbę wykorzystania jednorazowego odnośnika logowania dla konta, które zostało zablokowane.

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
