One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: user
sv: användare

en: User
sv: Användare

en: Authentication
sv: Verifiering

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
sv: Du har försökt använda en engångsinloggning för ett konto som har blockerats.

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering

en: Expire Date
sv: Utgångsdatum
