One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: User
tr: Kullanıcı

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
tr: Engellenmiş bir hesap için bir seferlik girişi kullanmaya çalıştınız.

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
