One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: user
uk: користувач

en: User
uk: Користувач

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
uk: Ви спробували використовувати одноразовий пароль для входу в обліковий запис, яка була заблокована.

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування
