One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: User
ar: المستخدم

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Clean URLs
ar: المسارات النظيفة

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
ar: لقد حاولت استخدام رابط ولوج لحساب ممنوع.

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
