One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: user
cs: uživatel

en: User
cs: Uživatel

en: Authentication
cs: Ověření

en: Clean URLs
cs: Čistá URL

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
cs: Pokusil jste se použít jednorázové přihlašovací údaje k účtu, který byl zablokován.

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
