One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: user
el: χρήστης

en: User
el: Χρήστης

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Clean URLs
el: Καθαρές διευθύνσεις URLs

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
el: Επιχειρήσατε να χρησιμοποιήσετε έναν σύνδεσμο εισόδου μίας χρήσης για ένα λογαριασμό που έχει αποκλεισθεί.
