One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: user
et: kasutaja

en: User
et: Kasutaja

en: Authentication
et: Autentimine

en: Clean URLs
et: Puhtad URL-id

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
et: Proovisite kasutada ühekordset sisselogimist blokeeritud kontoga.

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
