One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: User
fr: Utilisateur

en: Authentication
fr: Authentification

en: Clean URLs
fr: URL simplifiées

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
fr: Vous avez tenté d'utiliser un login unique pour un compte qui a été bloqué.

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection
