One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: user
lt: narys

en: User
lt: Narys

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
lt: Jūs bandėte pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą paskyrai kuri užblokuota.
