One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: User
nl: Gebruiker

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Clean URLs
nl: Gebruiksvriendelijke URL's

en: It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
nl: U hoeft deze link niet meer te gebruiken, u bent al ingelogd.

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
nl: U probeerde een eenmalige login link te gebruiken, maar deze is geblokkeerd.

en: You have just used your one-time login link.
nl: U heeft uw eenmalige inlog link gebruikt.

en: You have tried to use a one-time login link which has been used. Please use the log in form to supply your username and password.
nl: U hebt geprobeert een eenmalige inlog link te gebruiken, maar deze is eens gebruikt. Gebruik het aanmeldformulier om met uw gebruikersnaam en wachtwoord in te loggen.

en: Login one time
nl: Eenmalig inloggen

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: The user's account
nl: De profielpagina
