One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: user
pt: usuário

en: User
pt: Usuário

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Clean URLs
pt: URLs limpas

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
pt: Você tentou usar um lembrete de senha com uma conta bloqueada.

en: Redirect path
pt: Caminho para redirecionamento
