One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: user
pt: utilizador

en: User
pt: Utilizador

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Clean URLs
pt: URL amigáveis

en: Redirect path
pt: Caminho de redirecionamento
