One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: user
ro: utilizator

en: User
ro: Utilizator

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Clean URLs
ro: Adrese URL curate

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
ro: Ai încercat să foloseşti date de autentificare utilizabile o singură dată pentru un cont care a fost blocat.

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare
