One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: user
ru: пользователь

en: User
ru: Пользователь

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Clean URLs
ru: Чистые ссылки

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
ru: Вы попытались использовать одноразовый пароль для входа в учётную запись, которая была заблокирована.

en: Redirect path
ru: Путь переадресации
