One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: user
sk: používateľ

en: User
sk: Používateľ

en: Authentication
sk: Overenie

en: Clean URLs
sk: Čisté URL

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
sk: Pokúsili ste sa použiť jednorázové prihlasovacie meno pre účet, ktorý bol blokovaný.

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
