One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: user
da: bruger

en: User
da: Bruger

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Clean URLs
da: Rene URLer

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
da: Du har forsøgt at bruge et engangs-login til en konto som er blevet blokeret.

en: Redirect path
da: Omdirigér sti
