One-Time Login Short Link (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: User
gl: Usuario/a

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Clean URLs
gl: URL limpos

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
gl: Intentou usar unha ligazón para un inicio de sesión único nunha conta que xa foi bloqueada.

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
