One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: user
he: משתמש

en: User
he: משתמש

en: Authentication
he: הזדהות

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
he: ניסית להשתמש בכניסה חד-פעמית עבור חשבון שנחסם.

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
