One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: User
hu: Felhasználó

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
hu: A használni próbált egyszer használatos belépési linkhez tartozó felhasználó blokkolva van.

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal
