One-Time Login Short Link (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: User
ja: ユーザー

en: Authentication
ja: 認証

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
ja: ワンタイムログインをブロックされたアカウントに使用しようとしました。

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス

en: Destination path
ja: 保存先のパス
