OnePass (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: ID
eu: IDa

en: Creation date
eu: Sortze data
