OnePass (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: ID
fa: شناسه

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد
