Onki (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: 1 hour
af: 1 uur

en: English
af: Engels

en: Finnish
af: Fins

en: Swedish
af: Sweeds
