Onki (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ
