Onki (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: English
bg: Английски

en: Finnish
bg: Фински

en: Swedish
bg: Шведски
