Onki (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)
