Onki (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Content types
da: Indholdstyper

en: 1 hour
da: 1 time

en: Fields
da: Felter

en: English
da: Engelsk

en: loading
da: indlæser

en: 24 hours
da: 24 timer

en: Finnish
da: Finsk

en: Swedish
da: Svensk

en: 7 days
da: 7 dage
