Onki (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Fields
de: Felder

en: English
de: Englisch

en: Metadata
de: Metadaten

en: loading
de: ladend

en: Cache lifetime
de: Minimale Cache-Lebensdauer

en: 24 hours
de: 24 Stunden

en: Finnish
de: Finnisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: 7 days
de: 7 Tage

en: No cache
de: Kein Cache

en: documentation
de: Dokumentation
