Onki (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: English
eo: Angla

en: Finnish
eo: Finna

en: Swedish
eo: Sveda
