Onki (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Content types
eu: Eduki motak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Fields
eu: Eremuak

en: English
eu: Ingelesa

en: loading
eu: Kargatzen

en: Finnish
eu: suomiera

en: Swedish
eu: Suediera
