Onki (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Fields
fi: Kentät

en: English
fi: englanti

en: Finnish
fi: suomi

en: Swedish
fi: ruotsi
