Onki (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Content types
fr: Types de contenu

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Fields
fr: Champs

en: English
fr: Anglais

en: Metadata
fr: Metadonnées

en: Cache lifetime
fr: Durée de vie du cache

en: 24 hours
fr: 24 heures

en: Finnish
fr: Finlandais

en: Swedish
fr: Suédois

en: No cache
fr: Pas de cache
