Onki (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Fields
hr: Polja

en: English
hr: Engleski

en: Finnish
hr: Finski

en: Swedish
hr: Švedski
