Onki (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Fields
hu: Mezők

en: English
hu: angol

en: Metadata
hu: Metaadat

en: --none--
hu: --nincs--

en: loading
hu: betöltés

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Finnish
hu: finn

en: Swedish
hu: svéd

en: documentation
hu: dokumentáció
