Onki (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: English
hy: Անգլերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն
