Onki (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Content types
id: Jenis konten

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Fields
id: Bidang isian

en: English
id: Bahasa Inggris
