Onki (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Fields
is: Svæði

en: English
is: Enska

en: Finnish
is: Finnska

en: Swedish
is: Sænska
