Onki (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Fields
it: Campi

en: English
it: Inglese

en: Cache lifetime
it: Durata della cache

en: Finnish
it: Finnico

en: Swedish
it: Svedese
