Onki (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Fields
ja: フィールド

en: English
ja: 英語

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間

en: 24 hours
ja: 24時間

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: Swedish
ja: スウェーデン語
